Daha iyi yaşam||Ağız sulandıran günlük||Salatanın önemi kadar derinden düşünüp gerçek hayatla karşılaştırırsak çok şey öğrenebiliriz ||Günlük oyunları 07,07,2021

in hive-179764 •  4 months ago 

Salata🥗 temelde pirinç🍚 , biryani🍜, qorma🍗 ve Karahi🍲 vb. Salatalık🥗🥒 domates🍅, limon, 🍋, soğan, 🧅 marul, 🥬 kırmızımsı ve pancar🥗 vb. Salatanın ana önemi🥗, bu olmadan yemeklerimizin 🤥 gibi görünmesidir. Ancak salata hazırlamak basit bir iş değildir🤗 sadece sebzeleri kesersek, bu insanları çekmez ve aynı zamanda disencumber😔 görünümünü göstermez. Her şeyin ilk ve temel kuralı❤️ kızı kalple çalışmak veya aynı zamanda çekici olmaktır🤩.

image.png
Source
Bu fotoğrafta olduğu gibi 1. endişe, salata tabağını öncelikle çeken😍 ve daha fazla açlığı şişiren bu şekilde kesmek ve süslemektir🤤. 2. şey bahçemize daha fazla renk eklemektir🥗Salad tabağı, daha fazla renk eklemenin nedeni, parlak🤩ve renkli olan şeyleri sevmemizdir, ancak salata tabağımız sadece yeşil biber ve salatalık gibi yeşil sebzelerden oluşuyorsa donuk gibi görünüyor🥱.

image.png
Source
Bu resimde açıkça görebilirsiniz. Akıllara bir şeyin eksik olduğu gelen ilk şey. Çiçek gibi bazı sanatlarımızı eklediğimiz rengarenk salata tabağı da sıcaklığımızı❤️ ve gayretli😇 gösteriyor.

image.png
Source
Bu resimde olduğu gibi😊 kişinin çabasını açıkça görebiliyoruz. Ve bu fotoğraf aynı zamanda kişinin renkli🤗md'ini de gösteriyor. Yani süs eşyası ve sebzeleri şık bir şekilde kesmek de yemeklerimizde👩 🍳. Salata sadece Desi yiyeceklerinde değil, shawarma🌯, makarna🍝, burger🍔ve pizza🍕etc gibi fast food'larda da kullanılır. Yani salatanın fast food🤴un kralı olduğunu söyleyebiliriz. Benim gibi, shawarma❤️ da 🌯çok salata ekliyorum çünkü bu shawarma'nın yüceliğini artırıyor ve daha sulu görünüyor🤤

image.png
Source
Bu shwarma'nın ne kadar lezzetli, sulu ve çekici göründüğünü açıkça görebilirsiniz😋. Bu renkli sunum yüzünden ağzım suyla dolu🤤ve aynı zamanda aç😔. Eminim şu anda da aç hissediyorsunuzdur😂 ama endişelenmeyin bu sorununuz için çözümüm var .......... "Yemek Panda'👍

image.png
Source
Ve şimdi bu fotoğraf👆🏻 bahçemizin salata 🥗 farkını ve önemini açıkça tanımlıyor.

image.png
Source
image.png

Source

Şimdi veggie🥗nin pizzada da ne kadar önemli olduğunu konuşuyoruz🍕. Pizza fotoğrafının sol tarafını açıkça görebiliyoruz, ne kadar sıkıcı 🥱.... Ama pizzanın sağ tarafı🍕 gevrek😍, lezzetli😋ve ağzı çekici🤤. Veggie🥗nin yemek veya yemekler için ne kadar önemli olduğunu açıkça anlıyorsunuz. Sadece sebze salatası🥗 Yemeklerde önemi yok, aynı zamanda sağlıklı yaşam için de önemli☺️.

image.png
Source
Yeşillikler gibi🥗veggies de A Vitamini, C Vitamini, demir, kalsiyum ve lif vb. Yapraklı🥗 sebzeler şifalı bir diyet için iyidir, çünkü kolesterol içermez ve düşük kalorilidir. Ayrıca sağlıklı kalp❤️, toksin, parlayan cilt☺️ ve saç büyümesini uyarır vb.
Ancak salatanın hikayesi burada bitmiyor🤫, sebze salatası 🥗 gerçek hayatla karşılaştırırsak, bize bir mesaj da bırakır🤗.

image.png
Source

Birlik🤝, tekdüzelikleri olmadan 🥺 gibi. Ve ayrıca limon gibi birbirine daha fazla tat ekleyin🍋enhance her birinin tadı. Bu yüzden birlik haline gelmenin yanı sıra bundan da bir ders almalı🤝ve limon🤝spread tadı😊 gibi çevremizdeki mutluluğu😄 yaygınlaştırmalıyız.

ÖZEL MANİSA VE TEŞEKKÜRLER

@svm038
@habercitr
@ispin
@steemit-turkiye

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!